GEMİ KİRALAMA

Aleria Denizciliğin uluslararası denizcilik ticaretinde var olan kalitesi ve profesyonelliğini kullanarak müşterilerine en iyi bilgi akışını sunmak öncelikli hedefleri arasındadır. Brokerlerimiz uluslararası tecrübe ve bilgiye sahip kendi alanlarında uzmanlaşmış kaliteye sahiptir.

Brokerlerimiz farklı ülkelerde hizmet veren kiracı ile armatörün haklarını en iyi şekilde koruyup istekleri doğrultusunda eşleştirir. Brokerlerimizin yüksek performansı ve uluslararası bağlantıları sayesinde sektöre geniş bir yelpaze sunar, bu bağlamda kiracı ve armatörlere farklı alanlarda deniz ticareti yapma olanağı doğurur.

Aleria Denizcilik müşterilerinin tekliflerine bağlı olarak birçok ülkede mevcut olan co-brokerlarımızı ve onların temsilcilerini karşılıklı kullanarak en iyi hizmeti sağlar.

Tüm belirtilen hizmetleri sağlarken, her gün hızla değişen Dünya Ticaret kaidelerini, uluslar arası ticaret ilişkilerini ve sektör üzerinde olası etkilerini değerlendirerek, sektör içinde kurumsal firma bilgisi ve kültürü edinmek bu bilgiler ışığında hareket etmek hedefindedir.

Hızla farklı biçimlenen Global Dünya, bu yapılanma esnasında teknolojik gelişimleri de kullanarak her gün farklı bir yönelim içine girebilmekte denizcilik dahil tüm sektörler tarafından dikkatle izlemesi gereken yeni açılımlar oluşturmaktadır. Oluşturmuş olduğumuz bu profesyonel yapılanma kurumumuz ve müşterilerimiz açısından sebep ve sonuçları analiz etmek ve sektör içinde en doğru yerde durmak hedefindedir.


  ana sayfa   aleria   kiralama   bakım onarım   deniz hukuku   iletişim